1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię. Dziś XV Niedziela Zwykła.
  2. Pielgrzymi z naszej parafii, którzy na rowerach zdążali na Jasną Górę osiągnęli swój cel i szczęśliwie wrócili do domu. Dziękujemy za wsparcie duchowe i materialne, które było wielką pomocą dla pielgrzymujących.
  3. Pielgrzymów zapisanych na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej i w Bieszczady prosimy o wpłatę pozostałej sumy - do końca lipca.
  4. Nabożeństwo do św. Ojca Pio w tym miesiącu odbędzie się w poniedziałek 24 lipca o godz. 17:30. Natomiast nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity odprawimy w czwartek 27 lipca o godz. 17:30.
  5. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku wyjdzie z Rzepina 29 lipca. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 7:00, po której wyruszymy przez Starościn do Krzeszyc, a kolejnego dnia do Gorzowa, aby ze wszystkimi grupami wspólnej wędrować na Jasną Górę. Zapraszamy również do odprowadzenia pielgrzymów oraz wzorem lat ubiegłych – do modlitwy różańcowej w Starościnie. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Bartka.
  6. W naszych kościołach zostały wyłożone intencje duchowych pielgrzymów. Przy ołtarzach Matki Bożej – w Małym i Dużym Kościele - można składać zapisane intencje, w których pątnicy będą się modlić każdego dnia. Tam również można wesprzeć organizację Pieszej Pielgrzymki. Za każdy dar serca dziękujemy,
  7. Zapraszamy do wyjazdu na powitanie pielgrzymów w Częstochowie. Wyjazd z Rzepina 11 sierpnia w godzinach wieczornych. Zapisy u ks. Bartka.
  8. Przeżywamy czas wakacji. W tym czasie nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy Świętej, chrześcijańskiej wrażliwości i godnym stroju w miejscach sakralnych. Prosimy, aby rodzice zaopatrzyli swoje dzieci, udające się na kolonie i obozy, w pisemną prośbę o umożliwienie uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej.
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.