1. Dziś XIV Niedziela Zwykła.
  2. Dziś Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  3. Duchowo łączymy się z pielgrzymami z naszej parafii, którzy na rowerach zdążają na Jasną Górę. Każdego dnia trwania pielgrzymki, czyli jeszcze dziś i jutro odprawiane są apele maryjne o godz. 21:00 przy kapliczce Matki Bożej obok Dużego Kościoła. Jest to forma duchowego pielgrzymowania. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Nabożeństwo fatimskie w czwartek. Modlitwa różańcowa o godz. 17:30, a po Mszy Świętej przejdziemy w procesji do kaplicy Matki Bożej, aby odmówić litanię.
  5. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku wyjdzie z Rzepina 29 lipca. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 7:00, po której wyruszymy przez Starościn do Krzeszyc, a kolejnego dnia do Gorzowa, aby ze wszystkimi grupami wspólnie wędrować na Jasną Górę. Zapraszamy również do odprowadzenia pielgrzymów oraz wzorem lat ubiegłych – do modlitwy różańcowej w Starościnie. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Bartka.
  6. W naszych kościołach zostały wyłożone intencje duchowych pielgrzymów. Przy ołtarzach Matki Bożej – w Małym i Dużym Kościele - można składać zapisane intencje, w których pątnicy będą się modlić każdego dnia. Tam również można wesprzeć organizację Pieszej Pielgrzymki. Za każdy dar serca dziękujemy,
  7. Rozpoczął się czas wakacji. W tym czasie nie zapomnijmy o modlitwie, niedzielnej Mszy Świętej, chrześcijańskiej wrażliwości i godnym stroju w miejscach sakralnych. Prosimy, aby rodzice zaopatrzyli w swoje dzieci, udające się na kolonie i obozy, w pisemną prośbę o umożliwienie uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej.
  8. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.