1. Dziś XIII niedziela zwykła.
  2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19:00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek od godz. 8:00 odwiedziny chorych.
  4. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  5. W środę Mszą św. o godz. 7:00 rozpocznie się pielgrzymka rowerowa z Rzepina do Częstochowy. Mszy Świętej będzie przewodniczył ks. Bp Paweł Socha. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji pielgrzymów.
  6. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku wyjdzie z Rzepina 29 lipca. Szczegółowe informacje u ks. Bartka. Można składać swoje intencje duchowego pielgrzyma.
  7. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.