1. Dziś XII niedziela zwykła. O godz. 14:00 przy kościele parafialnym zbiórka pielgrzymów rowerowych na wspólną przejażdżkę.
  2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszy Świętej wieczornej a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11:00 i 19:00.
  3. We wtorek Mszą Świętą o godz. 18:00 rozpocznie się spotkanie organizacyjne osób zapisanych na pielgrzymkę rowerową. Prosimy o obecność i dokonanie wpłaty na organizację pielgrzymki.
  4. W czwartek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte będą w Dużym Kościele o 7.00 i 18.00 a w Małym Kościele o godz. 10.00 i 19.00.
  5. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. O godz. 17:30 modlitwa różańcowa połączona ze zmianą Tajemnic Różańcowych.
  6. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku wyjdzie z Rzepina 29 lipca. Szczegółowe informacje u ks. Bartka.
  7. Pielgrzymów zapisanych do Ziemi Świętej prosimy o oddanie podpisanych umów.
  8. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.