1. Dziś przeżywamy uroczystość Najświętszej Maryi Panny z Rokitna – głównej patronki diecezji.
  2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszy Świętej wieczornej a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11:00 i 19:00.
  3. W czwartek o godz. 10:00 Msza Święta w intencji absolwentów Szkoły Podstawowej w Rzepinie.
  4. Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych w czwartek o godz. 17:30. Podczas modlitwy odbędzie się poświęcenie róż i namaszczenie olejem przywiezionym z Casci.
  5. Uroczyste zakończenie roku formacyjnego Oazy Młodzieży rozpocznie się w czwartek Mszą Świętą o godz. 18:00. Po Mszy Świętej odbędzie się ognisko, na które zapraszamy młodzież z Oazy wraz z rodzicami.
  6. W piątek przypada dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich ojcach.
  7. W piątek o godz. 8:00 Msza Święta z okazji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy do udziału wszystkie dzieci. Okazja do spowiedzi św. dla dzieci i młodzieży codziennie przed Mszą Świętą.
  8. Nabożeństwo do św. ojca Pio w piątek o godz. 17:30. Tego dnia również będziemy gościli neoprezbitera – ks. Rafała Kierczuka, który odprawi Mszę Świętą prymicyjną o godz. 18:00 oraz udzieli indywidualnego błogosławieństwa z nałożeniem rąk. Zapraszamy do udziału wszystkie grupy parafialne.Nie będzie Mszy Świętej o godz. 19:00 w Małym Kościele.
  9. W sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  10. Nadal przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę w terminie 5-11.07. Koszt pielgrzymki wynosi 150 zł. Prosimy o wpłaty do końca czerwca. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wspierają organizację tego dzieła. W przyszłą niedzielę o godz. 14:00 zapraszamy pielgrzymów na wspólną wyprawę rowerową. Zbiórka przy kościele.
  11. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku wyjdzie z Rzepina 29 lipca. Szczegółowe informacje u ks. Bartka.
  12. Pielgrzymów zapisanych na pielgrzymkę w Bieszczady i do Kalwarii Pacławskiej prosimy o wpłacenie pierwszej raty – 500 zł. do 25 czerwca, także pielgrzymów zapisanych do Ziemi Świętej prosimy o odebranie umowy.
  13. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.