1. Dziś V Niedziela Wielkiego Postu. Zachowujemy zwyczaj zasłaniania krzyży do końca liturgii Męki Pańskiej w Wielki Piątek.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
    Droga Krzyżowa:
    • Duży Kościół – godz. 17:30 – zapraszamy dzieci i młodzież
    • Mały Kościół – godz. 18:30
    Gorzkie Żale
    • Duży Kościół godz. 17:30
    • Mały Kościół godz. 16:00
    Taca z Gorzkich Żali będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.
  3. W czasie Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy we wszystkie wtorki i czwartki o godz. 17:30 w Dużym Kościele.
  4. W tym tygodniu rozpoczynamy próby dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  5. W środę w Dużym Kościele o godz. 16:30 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 7.
  6. W środę spotkanie Wspólnoty Mężczyzn Świętego Józefa. W Dużym Kościele o godz. 17:15 różaniec, następnie Msza Święta i spotkanie w salce. Zapraszamy nowe, chętne osoby.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. O godz. 17:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo powołaniowe, następnie Msza Święta w intencji powołań oraz Służby Liturgicznej Ołtarza i ich rodziców.
  8. Osoby, które zapisały się na EDK a nie uczestniczyły w spotkaniu wczoraj, zapraszamy na drugie spotkanie w czwartek o godz. 19:30 w salce, w celu uzupełnienia danych do ubezpieczenia.
  9. Liderów grup parafialnych oraz pozostałe osoby, które chciałby się włączyć w przygotowanie procesji z darami i w przygotowanie dekoracji na święta zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 20:00 na plebanii.
  10. W piątek wyruszamy w II Ekstremalną Drogę Krzyżową. Trasa wynosi 28 km. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 20:30 w dużym kościele. Zapisy trwają do czwartku włącznie. Zakończenie w sobotę w dużym kościele. Po zakończeniu możliwość spożycia ciepłego posiłku w salce parafialnej.
  11. Spotkania grup duszpasterskich
    • Sobota – godz. 12:00 – Schola dziecięco-młodzieżowa
  12. Za tydzień Niedziela Palmowa. Uroczyste poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej. Procesja na pamiątkę wjazdu Jezusa do Jerozolimy będzie o godz. 11:00 w Dużym Kościele i o godz. 12:00 w Dużym Kościele.
  13. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.