1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu.
  2. W środę 23 marca zapraszamy do Dużego Kościoła na czuwanie modlitewne ku czci św. O. Pio. O godz. 17.15 Różaniec, następnie Msza Święta i modlitwa o wstawiennictwo św. o. Pio.
  3. W piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia i rozpoczęcie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W kościołach są wyłożone deklaracje do podjęcia dzieła duchowej adopcji. Podjęcia tego dzieła w uroczysty sposób będzie można dokonać podczas Mszy Świętej o godz. 18:00 i 19:00.
  4. W piątek w łączności z Papieżem Franciszkiem na zakończenie Drogi Krzyżowej dokonamy aktu zawierzenia Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi.
  5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa:
    • Duży Kościół – godz. 17:30 – zapraszamy dzieci i młodzież
    • Mały Kościół – godz. 18:30
    Gorzkie Żale
    • Duży Kościół godz. 17:30
    • Mały Kościół godz. 16:00
    Taca z Gorzkich Żali będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.
  6. W czasie Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy we wszystkie wtorki i czwartki o godz. 17:30 w Dużym Kościele. Zakończenie adoracji modlitwą za rodziny we wtorek i litanią o powołania w czwartek.
  7. Spotkania grup duszpasterskich:
    • Czwartek – godz. 18:00 – Oaza Dorosłych
    • Piątek– godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
    • Sobota – godz. 12:00 – Schola dziecięco-młodzieżowa
  8. Zapraszamy do udziału w II Ekstremalnej Drodze Krzyżowej z naszej parafii, która odbędzie się w piątek 8 kwietnia. Zapisy przyjmujemy po Mszach Świętych w zakrystii, w kancelarii parafialnej lub drogą mailową. Szczegóły u ks. Marcina.
  9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 12:00 kandydaci zostaną uroczyście włączeni do grona ministrantów posługujących w naszej parafii. Zapraszamy rodziców i ich bliskich do wspólnej modlitwy. Spotkanie i próba dla kandydatów w sobotę o godz. 16:00 w małym kościele.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.