1. Dziś II Niedziela Wielkiego Postu. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  2. Od dziś Parafialny Zespół Caritas rozprowadza świece na stół wielkanocny w cenie 20 zł.
  3. W naszej parafii rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Witamy Ojców Redemptorystów z Krakowa.
  4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
    Droga Krzyżowa:
    • Duży Kościół – godz. 17:30 – zapraszamy dzieci i młodzież
    • Mały Kościół – godz. 18:30
    Gorzkie Żale:
    • Duży Kościół godz. 17:30
    • Mały Kościół godz. 16:00
    Taca z Gorzkich Żali będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.
  5. W czasie Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy we wszystkie wtorki i czwartki o godz. 17:30 w Dużym Kościele. Zakończenie adoracji modlitwą za rodziny we wtorek i litanią o powołania w czwartek.
  6. W sobotę Uroczystość Świętego Józefa – patrona Rodzin i Małżeństw. Zapraszamy do Dużego Kościoła na czuwanie modlitewne. O godz. 17:15 różaniec w intencji pokoju na Ukrainie i rodzin. O 18:00 Msza Święta a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa za małżonków i rodziny. Zachęcamy, aby na kartce napisać podziękowanie św. Józefowi za otrzymane łaski i przynieść biały kwiat (lilię  lub różę) jako wotum wdzięczności. Będziemy je składać pod figurą św. Józefa.
  7. W sobotę przypada dzień imienin księdza seniora Józefa. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie.
  8. Spotkania grup duszpasterskich:
    • Piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
    • Sobota – godz. 10:30 – Ministranci
    • Sobota – godz. 12:00 – Schola dziecięco-młodzieżowa
  9. Zapraszamy do udziału w II Ekstremalnej Drodze Krzyżowej z naszej parafii, która  odbędzie się w piątek 8 kwietnia. Zapisy przyjmujemy po Mszach Świętych w zakrystii, w kancelarii parafialnej lub drogą mailową. Szczegóły u ks. Marcina.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium  Duchowne.