1. Dziś V Niedziela Zwykła. Dziś zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  2. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18:30 do 19:00.
  3. W poniedziałek i wtorek o godz. 19:00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.
  4. W piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorych. O godz. 11:00 w Dużym Kościele Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych. Tego dnia modlimy się w intencji chorych, o ustanie pandemii oraz w intencji Parafialnego Zespołu Caritas i wszystkich wspierających ubogich z naszej parafii.
  5. Spotkania grup duszpasterskich

• Wtorek – godz. 18:30 – Schola Charis

• Czwartek – godz. 18:00 – Oaza Dorosłych

• Piątek – godz. 18:00 – Oaza

• Sobota – godz. 11:00 – Ministranci

• Sobota – godz. 12:00 – Schola dziecięco-młodzieżowa

1. Przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone koperty na Seminarium Duchowne. Można je składać na tacę lub w zakrystii.
  2. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę od Grona Wpierających Ubogich.
  3. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.