1. Jezus Chrystus – Syn Boży przez swoje Wcielenie stał się jednym z nas, abyśmy na nowo narodzili się z Boga. Dziękując za ten dar, życzymy, by Jego pełna miłości obecność przenikała codzienność naszego życia. Niech miłość i dobroć Boga, który w swoim Synu przychodzi do każdego człowieka, uzdolni nas do bycia darem dla bliźnich i pomoże nam z godnością dzieci Bożych wkroczyć w Nowy Rok 2022.
  2. W sobotę I dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze Święte wg. następującego porządku
    • Mały Kościół – godz. 10:00, 12:00 i 19:00
    • Duży Kościół – godz. 9:30 i 11:00
    • Filie jak w każdą niedzielę.
  3. W  niedzielę II Dzień Świąt Bożego Narodzenia – Święto Świętej Rodziny. Uroczystość odpustowa w Gajcu o godzinie 12:00. Podczas każdej Mszy Świętej modlitwa i błogosławieństwo małżonków i rodzin. Taca z tego dnia przeznaczona jest na uczelnie katolickie.
  4. Wizytę Duszpasterską rozpoczniemy od 28.12:
    • 28.XII – wtorek
      • godz. 10:00 Drzeńsko
      • godz. 15:00 Gajec
    • 29.XII – środa
      • godz. 10:00 Lubiechnia W.
      • godz. 15:00 Starościn
    • 30.XII – czwartek
      • godz. 10:00 Lubiechnia Mała, Nowy Młyn Rzepinek i ul. Leśna
      • godz. 15:00 ul Dworcowa od Słubickiej do krzyżówki z Chrobrego
  5. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne, a także dziękujemy za przygotowanie kościołów, szopek, choinek na święta.