1. Dziś IV Niedziela Adwentu.
  2. Okazja do spowiedzi świętej w tym tygodniu pół godziny przed Mszą Świętą poranną i wieczorną.
  3. Roraty odprawiamy w Małym Kościele o godz. 17:00, a w Dużym o 18.00.
  4. W czwartek nabożeństwo modlitewne ku czci św. Ojca Pio. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 17:30, następnie Msza Święta i błogosławieństwo relikwiami.
  5. W piątek wigilia Bożego Narodzenia. Przypominamy o tradycji i zwyczajach polskich podczas wieczerzy wigilijnej. Zachowajmy wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Zapraszamy na uroczyste pasterki:
    • Mały Kościół – godz. 22:30
    • Duży Kościół – godz. 24:00
    • Gajec, Starościn, Drzeńsko, Lubiechnia Wielka – godz. 21:00.
  6. W sobotę I dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze Święte wg. Następującego porządku:
    • Mały Kościół – godz. 10:00, 12:00 i 19:00
    • Duży Kościół – godz. 9:30 i 11:00
    • Filie jak w każdą niedzielę.
  7. W przyszłą niedzielę II Dzień Świąt Bożego Narodzenia – Święto Świętej Rodziny. Uroczystość odpustowa w Gajcu o godzinie 12:00. Podczas każdej Mszy modlitwa i błogosławieństwo małżonków i rodzin. Taca z tego dnia przeznaczona jest na uczelnie katolickie.
  8. Ofiary za opłatki, które roznieśli ministranci i schola, prosimy składać w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej. Jeżeli ktoś nie otrzymał opłatków, może zaopatrzyć się w nie na plebani.
  9. Wizytę Duszpasterską rozpoczniemy od 28.12. Szczegółowy plan podamy w przyszłą niedzielę.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.