1. Dziś III Niedziela Adwentu. Dziś Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  2. Roraty odprawiamy w Małym Kościele o godz. 17:00, a w Dużym o 18:00, dla młodzieży w piątki o godz. 18:00 w Dużym Kościele.
  3. W środę zapraszamy rodziców kandydatów, ministrantów i lektorów na spotkanie o godz. 19.00 na plebanii.
  4. W czwartek po Mszy Świętej o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie osób zaangażowanych w przygotowanie Orszaku Trzech Króli. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby włączyć się w to dzieło.
  5. W piątek poradnictwo rodzinne od godz. 19:00.
    • poniedziałek – godz. 18:00 – Parafialny Zespół Caritas
    • Środa – godz. 18:30 – Schola Charis
    • piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
    • sobota – godz. 11:00 - Ministranci
    • sobota – godz. 12:00 – Schola Dziecięco-Młodzieżowa
  7. Ministranci i schola roznieśli opłatki po domach. Ofiary za opłatki prosimy składać w kopertach na tacę lub w kancelarii. Ofiary są przeznaczone na stalle do Dużego Kościoła. Jeżeli ktoś nie otrzymał opłatków, może zaopatrzyć się w nie na plebanii.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kalendarze z Rokitna w cenie 10 zł.
  9. Wciąż można nabywać przy wyjściu z kościoła świece na stół wigilijny. Ofiary przeznaczone są na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  10. W przyszłą niedzielą na Mszy Świętej o godz. 12:00 w Małym Kościele finał konkursu na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Wykonane szopki przynosimy i kładziemy przed Mszą Świętą na stopniach prezbiterium.
  11. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.