1. Dziś II Niedziela Adwentu. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.
  2. Roraty odprawiamy w Małym Kościele o godz. 17:00, a w Dużym o 18:00, dla młodzieży w piątki o godz. 18:00 w Dużym Kościele.
  3. Dziękujemy za przygotowanie ciast na odpust ku czci św. Katarzyny. W poniedziałek w naszej szkole odbędzie się Mikołaj dla Afryki. Ciasta na tę inicjatywę można przynieść do szkoły na godz. 8:00.
  4. W poniedziałek zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie ze Świętym Mikołajem podczas Mszy Świętej roratniej o godz. 17:00.
  5. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem o godz. 19:00.
  6. W środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte w Małym Kościele o godz. 10:00 i 17:00 a Duży o 7:00 i 18:00. O godz. 17:30 różaniec ku czci Niepokalanego Poczęcia, który poprowadzą mężczyźni św. Józefa, następnie błogosławieństwo małżeństw i rodzin i Msza Święta. Serdecznie zapraszamy mężczyzn i wszystkich czcicieli Matki Bożej.
  7. W piątek poradnictwo rodzinne od godz. 19:00.
  8. W sobotę Adwentowy Wieczór Modlitewny ze Słowem Bożym, który poprowadzi ks. Dariusz Korolik. O godz. 18:00 Msza Święta z katechezą a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z medytacją Słowa Bożego. Serdecznie zapraszamy.
    • wtorek – godz. 18:30 – Schola Charis
    • czwartek – godz. 18:00 – Oaza Dorosłych
    • piątek – godz. 18:00 – Oaza Młodzieży
    • sobota – godz. 11:00 - Ministranci
    • sobota – godz. 12:00 – Schola Dziecięca
  10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kalendarze z Rokitna w cenie 10 zł.
  11. Wciąż można nabywać przy wyjściu z kościoła świece na stół wigilijny. Ofiary przeznaczone są na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  12. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.