1. Dziś XXXIII Niedziela zwykła. Dziś Parafialny Zespół Caritas zbiega ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  2. Modlitwę za zmarłych polecanych w wypominkach rozpoczynamy 10 minut przed Mszą Świętą wieczorną.
  3. W środę zapraszamy na uroczystą Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek będzie czynne Poradnictwo Rodzinne od godziny 19:00.
    • wtorek – godz. 18:30 – Schola Charis
    • piątek – godz. 18:00 – Oaza
    • sobota – godz. 12:00 – Schola Dziecięca
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kalendarze z Rokitna w cenie 10 zł.
  7. Za tydzień Niedziela Chrystusa Króla – święto patronalne Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu.
  8. Zbliża się odpust w kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Przygotujemy się do tej uroczystości poprzez nowennę, którą będziemy odprawiać od wtorku 16 listopada przed Mszą św. o godz. 17:00. Osoby, które chciałyby upiec ciasto prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.
  9. W tym tygodniu są wolne intencje Mszalne w Dużym Kościele na godz. 18:00. Zachęcamy do zamawiania intencji.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.