1. Dziś XXXII Niedziela zwykła.
  2. Modlitwę za zmarłych polecanych w wypominkach rozpoczynamy 10 minut przed Mszą Świętą wieczorną. Można jeszcze składać Wypominki.
  3. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem o godzinie 19:00 w salce.
  4. W poniedziałek Mszą Świętą o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie formacyjne kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 7.
  5. We wtorek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej Matki kościołów Miasta i Świata.
  6. We wtorek uroczysta Msza Święta o godz. 10:30 z okazji ślubowania klas policyjnych i wojskowych.
  7. W środę zapraszamy na uroczystą Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  8. W czwartek Narodowe Święto Niepodległości. Msza Święta w intencji Ojczyzny o godzinie 11:00.
  9. W czwartek o godzinie 18:00 Msza Święta w intencji Księdza Marcina z okazji Jego imienin.
  10. W piątek o godzinie 18:00 Msza Święta w intencji zmarłych nauczycieli i pracowników z Zespołu Szkół w Rzepinie. Po Mszy Świętej Zaduszki Nauczycielskie.
  11. W przyszłą niedzielę o godzinie 13:00 w Małym Kościele odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
    • wtorek – godz. 18:30 – Schola Charis
    • sobota – godz. 11:00 – Ministranci
  13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kalendarze z Rokitna w cenie 10 zł.
  14. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  15. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.