1. Dziś XXXI Niedziela zwykła.
  2. Dziś zakończenie nabożeństwa różańcowego w Dużym Kościele o godz. 17:30, a w Małym Kościele o godzinie 18:30.
  3. W poniedziałek uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów i modlitwie za zmarłych. Msze Święte będą odprawiane:
    • Duży Kościół – godz. 8:00 i 18:00
    • Mały Kościół – godz. 7:00, 10:00 i 19:00
    • Lubiechnia Wielka, Gajec, Starościn, Drzeńsko – godz. 9:00
    • Uroczystości na cmentarzu rozpoczną się o godz. 13:00 procesją od dolnej bramy cmentarza, a następnie zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich spoczywających na cmentarzu. Natomiast na godz. 20:00 zapraszamy na wspólny różaniec na cmentarzu w intencji wszystkich bliskich zmarłych.
  4. 2 listopada – Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Porządek Mszy Świętych:
    • Duży Kościół – godz. 7:00, 11:00 i 18:00
    • Mały Kościół – godz. 10:00 i 17:00
    • Drzeńsko – godz. 10:30
    • Starościn, Lubiechnia Mała – godz. 17:00
    • Lubiechnia Wielka, Gajec – godz. 18:00
  5. Modlitwę za zmarłych polecanych w Wypominkach rozpoczynamy od wtorku 10 minut przed Mszą Świętą wieczorną. Można jeszcze składać Wypominki.
  6. W środę zapraszamy na uroczystą Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. W środę w Starościnie uroczystość odpustowa ku czci św. Huberta. Uroczystej Mszy Świętej o godzinie 17:00 będzie przewodniczył ks. Tomasz Janczewski.
  8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na Mszę Świętą z w intencji nowych powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego z naszej parafii oraz za ministrantów, a następnie na nabożeństwo powołaniowe. W czasie Mszy Świętej zostaną poświęcone medaliki z wizerunkiem Najświętszego Serca Pana Jezusa, które będą rozdawane po zakończeniu modlitwy.
  9. W piątek odwiedzimy chorych od godziny 8:00. Po Mszy Świętej o godzinie 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  10. W piątek spotkanie dla uczniów klas 4, którzy przygotowują się do rocznicy Pierwszej Komunii Świętej. Rozpoczęcie konferencją o godz. 17:15, a następnie spowiedź.
  11. W sobotę modlitwa różańcowa połączona z Wypominkami o godzinie 17:30 oraz zmiana Tajemnic Różańcowych.
    • wtorek – godz. 18:30 – Schola Charis
    • piątek – godz. 18:00 - Oaza Młodzieży
    • sobota – godz. 11:00 – Ministranci
  13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kalendarze z Rokitna w cenie 10 zł.
  14. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.