1. Dziś XXIX Niedziela zwykła.
2. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy w Dużym Kościele o godz. 17:30, a w Małym Kościele o 16:30. W niedzielę w Małym Kościele o godz. 18:30. W każdą środę nabożeństwo różańcowe dla dzieci o godz. 16:30.
3. W poniedziałek czynna będzie biblioteka parafialna od godz. 18:30.
4. W poniedziałek o godz. 18:30 w kościele odbędzie się spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 8.
5. W poniedziałek wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia. Pamiętajmy w modlitwie o pracownikach służby zdrowia.
6. We wtorek rocznica męczeńskiej śmierci błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszko. Po Mszy Świętej modlitwa w intencji ojczyzny.
7. W środę uroczysta Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
8. W piątek o godz. 19:00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.
9. W sobotę 23 października czuwanie modlitewne ku czci św. Ojca Pio. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 17:30 z odczytywanymi intencjami, następnie Msza Święta po której dokonamy gestu nałożenia rąk z modlitwą wstawiennicza. Jest to dzień 30 urodzin księdza Damiana. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do modlitwy w Jego intencji podczas Mszy Świętej o godz. 18:00.
10. W sobotę, 23.10. odbędzie się IV Bieg św. Huberta w Puszczy Rzepińskiej. Start o godz. 12:00 z boiska Technikum Leśnego w Starościnie. Od 11:00 biegi dla dzieci. Przy okazji biegu odbędzie się zbiórka charytatywna na rzecz Igi.
*wtorek – godz. 18:30 – Schola Charis
* piątek – godz. 18:00 - Oaza młodzieży
* sobota – godz. 11:00 – Ministranci
* sobota – godz. 12:00 – Schola Dziecięca
12. Przy wyjściu z kościoła możemy pobrać kartki na wypominki. Pamiętajmy o naszych zmarłych także zamawiając za nich intencje Mszy Świętych
13. Za tydzień Niedziela Misyjna.
14. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.