1. Dziś XXVIII Niedziela zwykła. Dziś przypada 25-lecie Grona Wspierających Ubogich. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary przeznaczone na ten cel.
  2. Dziś Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy w Dużym Kościele o godz. 17:30, a w Małym Kościele o 16:30. W niedzielę w Małym Kościele o godz. 18:30. W każdą środę nabożeństwo różańcowe dla dzieci o godz. 16:30.
  4. W poniedziałek czynna będzie biblioteka parafialna od godz. 18:30.
  5. W poniedziałek o godz. 18:30 w kościele odbędzie się spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy 7 C,D,E.
  6. W poniedziałek nabożeństwem różańcowym o godzinie 17:30 rozpocznie się spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  7. W środę 13 października zapraszamy na ostatnią w tym roku Mszę Świętą i procesję Fatimską ulicami naszego miasta. Rozpoczęcie w Małym Kościele Mszą Świętą o godz. 17:00, następnie różaniec z odczytywanymi intencjami i zakończenie w dużym kościele uroczystą Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o przyniesienie świec i składanie intencji modlitewnych na różaniec.
  8. W czwartek Dzień Edukacji Narodowej. W modlitwie pamiętajmy o nauczycielach i wychowawcach.
  9. W piątek o godz. 19:00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.
    • wtorek – godz. 18:30 – Schola Charis
    • czwartek – godz. 18:00 – Oaza Dorosłych
    • piątek – godz. 18.00 - Oaza Młodzieży
    • sobota – godz. 11:00 – Ministranci
    • sobota – godz. 12:00 – Schola Dziecięca
  11. Przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone kartki na wypominki. Pamiętajmy o naszych zmarłych także zamawiając za nich intencje Mszy Świętych
  12. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.