1. Dziś XXVII Niedziela zwykła.
  2. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy w Dużym Kościele o godz. 17:30, a w Małym Kościele o 16:30. W niedzielę w Małym Kościele o godz. 18:30. W każdą środę nabożeństwo różańcowe dla dzieci o godz. 16:30.
  3. W poniedziałek i wtorek o godz. 19:00 w salce parafialnej odbędą się nauki przed chrztem,
  4. W poniedziałek czynna będzie biblioteka parafialna od godz. 18:30.
  5. W poniedziałek o godz. 18:30 w kościele odbędzie się spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy 7 A i B.
  6. W środę spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 17:30. Następnie Msza Święta i spotkanie w salce. Zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn do włączenia się we wspólnotę.
  7. W każdą środę zapraszamy na uroczystą Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo powołaniowe połączone z modlitwą różańcową o godz. 17:30, a następnie Msza Święta w intencji nowych powołań i służby liturgicznej.
  9. W piątek o godz. 19:00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.
    • wtorek – godz. 18:30 – Schola Charis
    • piątek – godz. 18.00 – Oaza młodzieży
    • sobota – godz. 11:00 – Ministranci
    • sobota – godz. 12:00 – Schola Dziecięca
  11. W przyszłą niedzielę przypada 25-lecie Grona Wspierającego Ubogich. Tego dnia Caritas będzie zbierał ofiary na ten cel.
  12. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski, zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  13. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 uroczystość odpustowa w Lubiechni Wielkiej
  14. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.