1. Dziś XXVI Niedziela zwykła.
  2. W poniedziałek o godz. 18:00 w Dużym Kościele modlić się będziemy w intencji Ks. Damiana z okazji Jego imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Ks. Damiana.
  3. W poniedziałek odbędzie się spotkanie modlitewne dla wspólnoty rodziców modlących się za swoje dzieci. O godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe, a następnie Msza Święta.
  4. W środę przypada święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od godziny 8:00. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 nabożeństwo z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. W piątek rozpoczynamy miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe będą w Dużym Kościele o godz. 17:30, a w Małym Kościele o 16:30. W niedzielę w Małym Kościele o godz. 18:30. W każdą środę nabożeństwo różańcowe dla dzieci o godz. 16:30.
  7. Od piątku w Małym Kościele Msza Święta w dni powszednie będzie o godz. 17:00.
  8. W piątek o godz. 19:00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.
  9. W sobotę nabożeństwo I soboty miesiąca.
    • piątek – godz. 18.00 - Oaza młodzieży
    • sobota – godz. 11:00 – Ministranci
  11. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 12:00 nastąpi poświęcenie różańców dzieci z klas trzecich.
  12. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.