1. Dziś XXV Niedziela zwykła.
  2. W poniedziałek czynna będzie Biblioteka Parafialna od godz. 18:30 do 19:00.
  3. W poniedziałek o godz. 19:00 spotkanie dla osób wyjeżdżających na Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Koszt pielgrzymki wynosi 250 zł.
  4. W środę uroczystość konsekracji ołtarza i poświęcenia ołtarzy bocznych. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału we Mszy Świętej o godz. 17:00 pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Tego dnia nie będzie Mszy Świętej w Małym Kościele.
  5. W czwartek czuwanie modlitewne ku czci Świętego Ojca Pio i Jego liturgiczne wspomnienie. Zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 17:30 z odczytywanymi intencjami, następnie Msza Święta i modlitwa oddania zakończona błogosławieństwem relikwiami. Zachęcamy do pisania intencji.
  6. W piątek Uroczystość 65-lecia Technikum Leśnego w Starościnie. Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego Andrzeja Dzięgi o godz. 12:00 w Starościnie.
  7. W piątek o godz. 19:00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.
    • piątek – godz. 18.00 - Oaza młodzieży
    • sobota – godz. 11:00 - Ministranci
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.