1. Dziś XXIV Niedziela zwykła. Dziś Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od grona wspierających ubogich.
  2. Dzisiaj od godz. 9:00 do 16:00 przy Urzędzie Miasta odbywa się piknik dla chorej Igi z Boczowa współorganizowany przez Parafialny Zespół Caritas i Szkolne Koło Caritas. Zapraszamy do udziału.
  3. W poniedziałek czynna będzie Biblioteka Parafialna od godz. 18:30 do 19:00.
  4. W poniedziałek zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17:30 różaniec, następnie Msza Święta i procesja z figurą Matki Bożej dookoła kościoła. Zachęcamy do składania intencji na modlitwę różańcową.
  5. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  6. W każdą środę uroczysta Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. W środę po Mszy Świętej o godz. 18:00 spotkanie dla rodziców i uczniów klas 7 połączone z zapisami do sakramentu bierzmowania.
  8. W piątek będziemy obchodzić 75-lecie Nadleśnictwa Rzepin. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 12.00 w małym kościele. Zapraszamy do wspólnego świętowania.
  9. W piątek o godz. 19:00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.
  10. W piątek rocznica agresji Sowieckiej na Polskę – Dzień Sybiraka.
  11. W sobotę wspomnienie św. Stanisława Kostki – Patrona młodzieży i Polski. Na Mszę Świętą na godz. 18:00 zapraszamy młodzież, szczególnie z klas 7 i 8.
  12. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12:00 spotkanie dla uczniów i rodziców klas 3 połączone z zapisami do I Komunii Świętej.
  13. W przyszłą niedzielę Msza Święta odpustowa w Lubiechni Małej o godz. 12:00
    • wtorek – godz. 18:30 – Schola Charis
    • czwartek – po Mszy św. o godz. 18:00 – Parafialny Zespół Caritas
    • piątek – godz. 18:00 - Oaza młodzieży
    • piątek – godz. 19:30 – obowiązkowa zbiórka dla ministrantów i lektorów
    • sobota – godz. 12:00 - schola dziecięca
    • sobota – godz. 11:00 – ministranci i lektorzy
  15. W środę 22 września – uroczystość konsekracji i poświęcenia naszych nowych ołtarzy. Zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich dorosłych na uroczystą Mszę Świętą o godz. 17.00 pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. W tym dniu nie będzie Mszy Świętej w małym kościele.
  16. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.