1. Dziś XXII Niedziela zwykła.
  2. W poniedziałek czynna będzie Biblioteka Parafialna od godz. 18:30 do 19:00.
  3. W poniedziałek Msza Święta o godz. 18:00 w intencji Wspólnoty Różańca Rodziców i ich dzieci. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 17:30, a po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W poniedziałek zapraszamy chętne osoby, które chciałby zaangażować się w przygotowanie Uroczystości poświęcenia ołtarzy, na spotkanie do salki o godz. 20:00.
  5. We wtorek okazja do Spowiedzi Świętej dla dzieci i młodzieży z okazji rozpoczęcia roku szkolnego od godz. 17:00 do 18:00 w Dużym Kościele.
  6. W środę rozpoczęcie roku szkolnego. Msza Święta na rozpoczęcie roku w intencji dzieci, młodzieży i nauczycieli w Dużym Kościele o godz. 8:00, w Starościnie o godz. 8:00. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych podczas Mszy Świętej o godz. 8:00.
  7. W środę 82 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. W modlitwie pamiętajmy o poległych w obronie Ojczyzny.
  8. W każdą środę uroczysta Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  9. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Msza Święta o godz. 18:00 o powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji ministrantów i lektorów z udziałem Przyjaciół Paradyża i Margaretek. Po Mszy Świętej nabożeństwo powołaniowe, a w salce spotkanie dla Służby Liturgicznej Ołtarza.
  10. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8:00.
  11. W piątek o godz. 18:00 uroczyste rozpoczęcie roku formacyjnego Oazy Młodzieży i Oazy Dorosłych. Po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.
  12. W piątek o godz. 19:00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.
  13. W sobotę zmiana Tajemnic Różańcowych i nabożeństwo I soboty.
  14. W przyszłą niedzielę będzie już odprawiana Msza Święta w Dużym Kościele o godz. 9:30.
  15. W niedziele 5 września będziemy obchodzić dzień solidarności z Afgańczykami. Po Mszy Świętej zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na ten cel.
  16. W dniach 25-26 września na Jasnej Górze odbędzie się XXXVII Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin. Organizujemy z naszej parafii wyjazd na tę pielgrzymkę. Zapraszamy w sposób szczególny małżonków. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
  17. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.