1. Dziś XXI Niedziela zwykła.
  2. W poniedziałek zapraszamy na czuwanie modlitewne ku czci św. o. Pio. O 17:30 Różaniec św., następnie Msza św. i błogosławieństwo relikwiami św. o. Pio. Zachęcamy do pisania intencji, które można składać na bocznym ołtarzu św. o. Pio.
  3. W poniedziałek od godz. 18:30 do 19:00 będzie czynna biblioteka parafialna.
  4. W czwartek 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. w tym dniu będą odprawiane:
    • Duży Kościół – godz. 7:00 i 18:00
    • Mały Kościół – godz. 10:00 i 19:00
    • Drzeńsko – godz. 18:00
  5. W piątek o godz. 19:00 będzie czynne Poradnictwo Rodzinne.
  6. W dniach 25-26 września na Jasnej Górze odbędzie się XXXVII Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin. Organizujemy z naszej parafii wyjazd na tę pielgrzymkę. Zapraszamy małżonków oraz wszystkich chętnych. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
  7. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy dobrego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.