1. Dziś XIX Niedziela zwykła. Przypominamy, że w czasie wakacji nie ma Mszy Świętej w niedzielę o godz. 9:30 w Dużym Kościele.
  2. Dziś Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  3. W czwartek Pielgrzymi naszej Diecezji dotrą na Jasną Górę. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, ofiarą i wszelką pomocą wspierali naszych pielgrzymów.
  4. W piątek zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.30 Różaniec, następnie Msza Święta i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej dookoła kościoła. Zachęcamy do składania intencji na modlitwę różańcową.
  5. W piątek o godz. 19.00 będzie czynne Poradnictwo Rodzinne.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po Mszach Świętych błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  7. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy dobrego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.