1. Dziś XVIII Niedziela zwykła. Przypominamy, że w czasie wakacji nie ma Mszy Świętej w niedzielę o godz. 9:30 w Dużym Kościele.
  2. Dziś po Mszy Świętej zbiórka do puszek na cele Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.
  3. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem o godz. 19:00 w salce.
  4. W poniedziałek odpust Porcjunkuli – można zyskać odpust zupełny pod warunkami: spowiedź, Komunia Święta, odwiedzenie kościoła i odmówienie modlitwy w intencji Ojca Świętego.
  5. W piątek Święto Przemienienia Pańskiego.
  6. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8:00.
  7. W sobotę zmiana tajemnic różańcowych. O 17.30 modlitwa różańcowa a po niej Msza Świętej.
  8. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona wspierających ubogich.
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy dobrego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.