1. W sobotę w katedrze gorzowskiej o godz. 11.00 uroczystość święceń biskupich.

• piątek – Oaza młodzieżowa – godz. 19.00
  • piątek – Zespół Sursum Corda – godz. 20.00
  • sobota – Ministranci młodsi i kandydaci – godz. 10.15
  • sobota – Oaza Dzieci Bożych – godz. 9.30
  • sobota – Schola – godz.12.00

3. Nabożeństwa czerwcowe, są odprawiane w dni powszednie po Mszach św. wieczornych, a w niedzielę w Dużym Kościele po Mszy św. o godz. 11.00, a w Małym Kościele po Mszy św. o godz. 19.00.

4. Przeżywamy nawiedzenie obrazu Jezusa Miłosiernego w naszym dekanacie: dzisiaj obraz z Boczowa zostanie przewieziony do parafii Smogóry.

5. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała z poświęceniem wianków i błogosławieństwem dzieci. Prosimy rodziców aby przyprowadzili swoje pociechy.

6. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Odpust Parafialny. Msza św. odpustowa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18.00. Koncelebrować ją będą nowo wyświęceni księża. Odpust Parafialny to uroczystość całej parafii dlatego zapraszamy
wszystkich do wspólnej modlitwy do kościoła parafialnego.

7. Jak co roku z naszej parafii są organizowane pielgrzymki: rowerowa od 5.VII do 11.VII i piesza od 30.VII do 12.VIII. Już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w jednej czy drugiej pielgrzymce. W przyszłą niedzielę spotkanie dla pielgrzymów rowerowych. Proszę
przybyć z rowerami.

8. W przyszłą niedzielę Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Rokitna.

9. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.