1. Dziś XVI Niedziela zwykła. Przypominamy, że w czasie wakacji nie ma Mszy Świętej w niedzielę o godz. 9:30 w Dużym Kościele.
  2. Biblioteka parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18:30 do 19:00.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11:00 i 12:00 odbędzie się błogosławieństwo pojazdów mechanicznych i podróżnych z racji wspomnienia św. Krzysztofa.
  4. Zapraszamy do włączenia się w tegoroczną pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę – do grupy amarantowej. W tym roku wyjątkowo wszystkie grupy wyruszą z Gorzowa 31 lipca. Dojazd do Gorzowa z Rzepina będzie wspólny. Koszt pielgrzymki 300 zł – ze względu na organizowane noclegi w salach. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina. Duchowych pielgrzymów zapraszamy do składania intencji modlitewnych, którymi modlić się będziemy na trasie pielgrzymki. Karty duchowego pielgrzyma można otrzymać w zakrystii.
  5. Organizujemy Pielgrzymkę autokarową Szklakiem Świętego Jakuba w dniach 2-8.08.2021 r. W programie m.in.: Sanktuarium w Krzeszowie, Zamek Książ w Wałbrzychu, Bardo Śląskie, Kudowa Zdrój, Góra Świętej Anny. Szczegółowy program i zapisy w kancelarii parafialnej. Zapisy trwają wyłącznie do środy.
  6. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii i na seminarium duchowne. Wszystkim życzymy dobrego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.