1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

• środa – Grupa O. Pio – godz. 17.30
  • czwartek – ministranci starsi – godz. 17.00
  • piątek – Grupa Medjugorska – godz. 17.30
  • piątek – Oaza młodzieżowa – godz. 19.00
  • piątek – Zespół Sursum Corda – godz. 20.00
  • sobota – Schola – godz.12.00

3.Trwa miesiąc maj – poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe będą odprawiane:

• w dni powszednie: duży Kościół o godz. 17.30 i Mały Kościół o godz. 18.30
  • w niedzielę: Duży Kościół o godz.17.30 a Mały Kościół o godz. 16.00

4. Dzisiaj w naszej parafii dzieci klas III przeżywać będą uroczystość rocznicy I Komunii św. Msza św. rocznicowa odprawiona będzie o godz.11.00.

5. Przeżywany nawiedzenie obrazu Jezusa Miłosiernego w naszym dekanacie: dzisiaj obraz ze Słubic Parafii Ducha Św. zostanie przewieziony do parafii w Słubicach p.w. Matki Bożej Królowej Polski.. U nas w Rzepinie, nawiedzenie połączone z rekolekcjami będzie od 3 do 6 czerwca. Rekolekcje będą prowadzić Księża Pallotyni. A na rozpoczęcie nawiedzenia Mszę Św. odprawi Ks. Biskup Paweł Socha. Czas nawiedzenia ma przyczynić się do ożywienia modlitwy i wzrostu wiary w rodzinach naszej parafii. Już dzisiaj pomyślmy jak przygotować nasze Świątynie, ulice, domy, a przede wszystkim nasze serca na to ważne spotkanie z Jezusem Miłosiernym.

6. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

7. Parafialny Zespół Caritas organizuje wyjazd do Rokitna 2.06.2012 r. o godz.8.30 przy dużym kościele. Chętne dzieci mogą zgłaszać się do pani Pedagog w szkole podstawowej przez cały tydzień. Przy większej ilości dzieci będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Udział jest bezpłatny. Rodziców prosimy o podpisywanie zgody na wyjazd.

8. Jak co roku z naszej parafii są organizowane pielgrzymki ; rowerowa od 5.VII do 11.VII i piesza od 30.VII do 12.VIII. Już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w jednej czy drugiej pielgrzymce.

9. Dzisiaj w naszej parafii gościmy chór żeński „Polesie" z Białorusi. Zaśpiewają na mszy św. o godz. 12.00 w Małym Kościele. Ofiary złożone do puszek, będą przeznaczone na działalność chóru.

10. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.