1. Biblioteka Parafialna czynna w poniedziałek od godz. 18.30 do 19.00.

2. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

3. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane w Dużym Kościele o 17.30 a w Małym Kościele o 16.30. W niedzielę w Małym Kościele o 18.30.

4. Dzisiaj o godz. 12.00 w Lubiechni Wielkiej uroczystość odpustowa. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

5. Dzisiaj Dzień Papieski, zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

6. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

7. W środę 14 października – Dzień Edukacji. Pamiętajmy w naszych modlitwach o nauczycielach, katechetach i wychowawcach.

8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

• poniedziałek – godz. 17.30 – rodzice modlący się na różańcu za swoje dzieci. Podczas spotkania, po Mszy św. będzie projekcja filmu „Czy naprawdę wierzysz”. Zapraszamy wszystkich chętnych
  • poniedziałek – godz. 17.30 - Caritas
  • środa – godz. 18.30 – Schola dorosłych
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza młodzieży
  • sobota – godz. 10.00 – Ministranci
  • sobota – godz. 11:00 – Kandydaci do sakramentu bierzmowania z klasy 1 szkoły średniej
  • sobota – godz. 11.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 12.00 – Schola

10. Przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone kartki na wypominki.

11. Na prośbę Urzędu Miasta przypominamy wszystkim rolnikom z naszej gminy o obowiązku wzięcia udziału w Powszechnym Spisie Rolnym. Wszelkie informacje dostępne są na stronie Urzędu Statystycznego w Zielonej Górze i i w siedzibie Urzędu Miasta Rzepin.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.