1. W poniedziałek i wtorek godz. 19.00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.

2. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca, okazja do spowiedzi św. przed Mszami św. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedzimy chorych.

3. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

4. Dzisiejsza niedziela - 2 sierpnia, odpust PORCJUNKULI – można uzyskać odpust zupełny.

5. Przeżyliśmy już pierwszy dzień pielgrzymki. Na pielgrzymim szlaku uczestniczyło 81 osób. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania, parafiom na trasie gdzie nas miło i z poczęstunkiem przyjęto, każdemu pielgrzymowi za wspólny czas modlitwy i braterskiej życzliwości. Zapraszamy do udziału w drugim

• 8 sierpnia (sobota) – pielgrzymka Rzepin – Słubice par. pw. Ducha Świętego (ok. 22 km). Rozpoczęcie o godz. 8:00 w Dużym Kościele i msza na zakończenie o godz. 16:00 w parafii pw. Ducha Świętego w Słubicach. Zapisy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

6. Zapraszamy także na wyjazd na Jasną Górę w dniu 11 sierpnia, aby kolejnego dnia O godz. 8:00 wyruszyć wraz z pielgrzymami z diecezji z „przeprośnej górki” na Jasną Górę (ok. 8 km) i przeżyć tam wspólną Eucharystię. Koszt wyjazdu 100 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

7. W przyszłą niedzielę Caritas będzie zbierać ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.