1. W związku z nowymi wytycznymi, znoszącymi limity osób w kościołach, zachęcamy do regularnego uczestnictwa w Eucharystii i skorzystania ze spowiedzi. Przypominamy, że w kościołach obowiązuje nadal nakaz noszenia masek ochronnych.

2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Dużym Kościele będzie od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartku) od godz. 17:00 do 18:00. W trakcie adoracji jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

4. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są w Dużym Kościele przed mszą św. o godz. 18:00, a w Małym Kościele po mszy św. o godz. 19:00. W niedzielę nabożeństwo w Dużym Kościele będzie po mszy św. o godz. 11:00.

5. W czwartek przeżywać będziemy uroczystość Bożego Ciała. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę. W tym roku nie będzie tradycyjnej procesji ulicami miast, jedynie po mszy o godz. 11:00 w Dużym Kościele będzie procesja wokół kościoła. Zachęcamy mimo to do udekorowania naszych domów emblematami religijnymi.

6. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków zarówno w czwartek po mszy św. o 11:00 i codziennie w czasie oktawy po mszy św. o 18:00 (w niedzielę będzie po mszy o 11:00)

7. W piątek o godz. 19.00 w kancelarii parafialnej czynne będzie poradnictwo rodzinne.

• środa – godz. 19:00 – Schola dorosłych „Charis”
  • piątek – godz. 18:00 – Oaza młodzieży
  • sobota – godz. 10:00 – Ministranci
  • sobota – godz. 12:00 – Schola

9. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona wspierających ubogich.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.