1. W związku z nowymi wytycznymi, znoszącymi limity osób w kościołach, zachęcamy do regularnego uczestnictwa w Eucharystii i skorzystania ze spowiedzi. Przypominamy, że w kościołach obowiązuje nadal nakaz noszenia masek ochronnych.

2. Od 1 czerwca adoracja Najświętszego Sakramentu w Dużym Kościele będzie od poniedziałku do soboty od godz. 17:00 do 18:00. W trakcie adoracji jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

3. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są w Dużym Kościele przed mszą św. o godz. 18:00, a w Małym Kościele po mszy św. o godz. 19:00. W niedzielę nabożeństwo w Dużym Kościele będzie po mszy św. o godz. 11:00.

4. W piątek o godz. 18:00 w Dużym Kościele będzie msza św. w int. ks. Norberta z okazji Jego imienin.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

6. W piątek od godz. 8:00 rano odwiedzimy chorych z Komunią św. – prosimy poinformować o tym osoby, korzystające z tej posługi, gdyby ktoś jednak nie chciał, prosimy o informację telefoniczną na plebanię.

• środa – godz. 19:00 – Schola dorosłych „Charis”
  • sobota – godz. 10:00 – Ministranci
  • sobota – godz. 12:00 – Schola

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.