1. W związku z nowymi wytycznymi, dotyczącymi ilości osób, które mogą uczestniczyć w liturgii, w kościołach może przebywać następująca liczba wiernych:

• Duży kościół – 55 osób (z chórem)
  • Mały kościół – 55 osób (z chórem)
  • Starościn – 20 osób
  • Drzeńsko – 20 osób
  • Gajec – 15 osób
  • Lubiechnia W. – 26 osób
  • Lubiechnia M. – 8 osób

Bardzo prosimy o uszanowanie nowych ograniczeń i przypominamy, że w kościołach także obowiązuje nakaz noszenia masek ochronnych.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Dużym Kościele jest codziennie od godz. 16:30 do 18:00 – jako nasz dar modlitwy za naszą parafię, wszystkich chorych, posługujących w szpitalach i za zmarłych. W trakcie adoracji jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

3. Nabożeństwa majowe odprawiane są w Dużym Kościele o godz. 17:30, a w Małym Kościele o godz. 18:30.

4. Przez cały tydzień trwamy w nowennie do Ducha Świętego. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego,.

5. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i na Seminarium Duchowne.