1. Dzisiaj przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną. Rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania. Przed każdą Mszą św. Wieczorną w Dużym Kościele, Adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona modlitwą o nowe powołania z naszej parafii. W piątek po Mszy św. Wieczornej, Adoracja do godz. 22.00. Zapraszamy Grupy parafialne do Adoracji w ciszy i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.

• sobota - Żywy Różaniec – godz. 17.30 Duży Kościół
  • sobota – Schola – godz.11.00

3. We wtorek rozpoczynamy miesiąc maj – poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe będą odprawiane:

• w dni powszednie: duży Kościół o godz. 17.30 i Mały Kościół o godz. 18.30
  • w niedzielę: Duży Kościół o godz.17.30 a Mały Kościół o godz. 16.00

4. W czwartek, 3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę z wyjątkiem mszy św. o godz. 14.30. W Dużym Kościele o godz. 11.00 Msza św. w intencji Ojczyzny. W tym dniu nabożeństwo majowe będzie w Dużym Kościele o 17.30 a w Małym Kościele o 18.30.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00. Okazja do spowiedzi św. przed Mszami św.

6. W najbliższą sobotę o godz. 11.00 wraz z kapłanami z Dekanatu Rzepińskiego na Mszy św. koncelebrowanej modlić się będziemy w intencji ks. Proboszcza, ks. Roberta i ks. Bartosza z racji ich imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.