1. Dzisiaj XIX niedziela zwykła.

2. We wtorek 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP – uroczystość odpustowa w Rokitnie. Msze św. u nas sprawowane będą jak w każdą niedzielę. Po Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

3. W poniedziałek w godz. Od 18.30 do 19.00 czynna będzie Biblioteka Parafialna.

4. W piątek o godz. 19.00 w kancelarii parafialnej czynne będzie poradnictwo rodzinne.

5. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

6. Dzisiejsza taca przeznaczona będzie na KUL.

7. 3 września odbędzie się II biegowa pielgrzymka w formie sztafety z Rzepina do Rokitna. Wszystkich pragnących wziąć w niej udział prosimy o kontakt z ks. Michałem. Informacje o niej znajdziemy również na naszej parafialnej stronie internetowej.

8. W zakrystii i w kancelarii parafialnej możemy nabywać cegiełki na renowację Katedry. Cegiełki są w nominałach polskich banknotów. Czyli po 10, 20, 50, 100, i 200 zł.

9. W lutym 2018 roku chcemy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii. Zainteresowanych prosimy o skontaktowanie się z ks. Proboszczem.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.