1. Dziś V Niedziela Wielkanocna.
  2. W poniedziałek święto św. Katarzyny Sieneńskiej.
  3. W poniedziałek spotkanie Rodziców Modlących się za Dzieci. 17:30 modlitwa różańcowa, a następnie Msza Święta.
  4. W środę rozpoczniemy miesiąc szczególnie poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w Dużym Kościele o godz. 17:30, a w Małym Kościele o godz. 18:30.
  5. Zapraszamy na „Rowerową Majówkę” szlakiem Diecezji Lubuskiej, która odbędzie się w środę 1 Maja. Zbiórka o godz. 10:00 przed plebanią. Trasa, około 60 km., prowadzi przez Ośno Lubuskie do Górzycy, a po ognisku powrót do Rzepina. Zapraszamy całymi rodzinami – zapisy w zakrystii.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  7. W każdy czwartek o godz. 18:30 odbywają się próby Scholi Dorosłych Charis.
  8. W piątek 3 Maja przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte tego dnia będą odprawiane wg. porządku niedzielnego. O godz. 11:00 w Dużym Kościele uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny.
  9. W piątek odbędzie się festyn rodzinny przy Urzędzie Miasta. Jedno ze stoisk będzie prowadzone przez Oazę Młodzieży i Szkolne Koło Caritas. Młodzież poprowadzi Grę Parafialną z nagrodami (fantami), a po Mszach Świętych będzie rozprowadzać domowe ciasto. Zebrane w ten sposób środki będą przeznaczone na organizację PÓŁOAZY. Prosimy o przynoszenie ciast w czwartek na plebanie i do wsparcia tej inicjatywy.
  10. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  11. W sobotę o godz. 7:00 odbędzie się Msza Święta w intencji ks. Józefa z racji urodzin.
  12. W sobotę nabożeństwo majowe połączone ze zmianą Tajemnic Różańcowych o godz. 17:30.
  13. 11 maja zapraszamy do Ośna Lubuskiego na uroczystości diecezjalne w związku z 900-leciem Diecezji Lubuskiej. Szczegółowy plan w gablocie.
  14. Uroczystość I Komunii Świętej odbędzie się w niedzielę 12 maja na Mszy Świętej o godz. 11:00 w Dużym Kościele.
  15. Nasza parafia organizuje wyjazd na Diecezjalny Dzień Młodych w Rokitnie 8 czerwca. Zapisy u ks. Damiana.
  16. Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Rowerowej na Jasną Górę w terminie 5 – 11 lipca. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  17. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.