1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszach Świętych wieczornych a w niedzielę po Mszach Świętych o godz. 11:00 i 19:00.
  3. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem św. o godz. 19:00 w salce.
  4. W środę spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 17:30.
  5. Spotkanie ministrantów i lektorów w środę o godz. 19:00.
  6. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała i kolejna rocznica święceń biskupich Księdza Biskupa Tadeusza Lityńskiego. Msze Święte będą odprawiane wg następującego porządku:
    • Duży Kościół – godz. 8:00 i 11:00
    • Mały Kościół – godz. 7:00, po procesji i 19:00
    • Starościn, Lubiechnia Mała – godz. 8:00
    • Drzeńsko, Lubiechnia Wielka, Gajec – godz. 9:00
    Po Mszy Świętej o godz. 11:00 z Dużego Kościoła wyruszy procesja ulicami miasta do 4 ołtarzy, które będą ustawione przy ulicy Wojska Polskiego, Dworcowej, Chrobrego i przy kościółku. Prosimy o przygotowanie ołtarzy, baldachimu, feretronów, chorągwi a także udekorowanie okien domów. Prosimy dzieci o sypanie kwiatów podczas procesji, a rodziców o ich przygotowanie. Próba we wtorek od 16:30. Do udziału zapraszamy wszystkie dzieci komunijne i rocznicowe. W czasie Oktawy Bożego Ciała Msza Święta z procesją będzie o godz. 18:00, w niedzielę o godz. 11:00.
  7. W piątek spotkanie Oazy o godz. 18:00. Na ten dzień bp Tadeusz Lityński udzielił nam wszystkim dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  8. W sobotę Diecezjalne Dni Młodzieży w Rokitnie. Zbiórka przy sklepie Dino o godz. 12:15. Powrót około godz. 23:00. Zapraszamy do zapisów po Mszy Świętej w zakrystii.
  9. Wciąż przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę w terminie 5-11.07. Dziś po Mszach Świętych odbywa się zbiórka do puszek na ten cel. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają to dzieło.
  10. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku wyjdzie z Rzepina 29 lipca. Szczegółowe informacje u ks. Bartka.
  11. Pielgrzymów zapisanych na pielgrzymkę w Bieszczady i do Kalwarii Pacławskiej prosimy o wpłacenie pierwszej raty – 500 zł. do 25 czerwca.
  12. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  13. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie parafii oraz na Seminarium Duchowne. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.