mt_ignore:Wielki Post 2017Środa popielcowa rozpoczęła naszą drogę za Chrystusem przez Golgotę do Zmartwychwstania. Jeśli rzeczywiście chcemy za Nim podążać, musimy przyjąć krzyż. To nie jest łatwe, bo cierpienia, które przeżywamy, często przytłaczają nas do tego stopnia, że czujemy się zupełnie bezradni. Jego zwycięstwo nad śmiercią jest naszą nadzieją. W każdym naszym trudzie i bólu możemy do Niego wołać. Każde cierpienie On zamieni w łaskę. Wielki Post warto więc przeżyć w innym porządku, w porządku który wyznaczają spotkania z Bogiem.

 

Mały Kościół:

  • w każdy piątek droga krzyżowa o godz. 16.30
  • w każdą niedzielę gorzkie żale o godz. 16.00

2017 02 02 wielki post 2

 

 

 

 

 

 

Duży Kościół:

  • w każdy piątek droga krzyżowa o 17.30
  • w każdą niedzielę gorzkie żale o 17.30

2017 02 02 wielki post 1

Joomla templates by a4joomla