2017 02 18 Zaproszenie do pielgrzymki biegowejBiegasz? Szukasz ciągle nowych wyzwań? Brakuje Ci „szaleństwa"? Masz okazję spróbować czegoś nowego, co sprawi, ze bieganie jeszcze bardziej Cię zafascynuje.

W dniach 27-30.04.2017 r. planujemy wydarzenie bez precedensu w naszej diecezji – I Biegową Pielgrzymkę z Rzepina na Jasną Górę. Chcemy przed oblicze Czarnej Madonny zanieść intencje naszej parafii, naszego miasta i nasze osobiste, dołączając do tego krople potu wylane w trakcie biegu.

Jeżeli biegasz to zaproszenie to jest właśnie do Ciebie. Zgłoś się do nas, a ściślej rzecz biorąc do ks. Michała. On udziela wszelkich informacji.

Przypominamy, że we wrześniu ubiegłego roku odbyliśmy już pielgrzymkę biegową do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie.

Joomla templates by a4joomla