Kamil z krótkofalówką w ręce, w tle wóz strażacki"Poznaj Nas" to akcja Oazy Młodzieży z naszej parafii. Młodzież udostępnia na portalu społecznościowym informacje o swoich pasjach i zainteresowaniach zachęcając innych do wyjścia ze świata wirtualnego w rzeczywiste relacje. Poniżej wpis o zainteresowaniach Jakuba Michniewicza.

 

 

Jestem Kuba i chciałbym opowiedzieć wam co nieco o swoim życiu. Mam 14 lat, mieszkam w Rzepinie i teraz idę do 1. klasy liceum, od 2 lat należę do wspólnoty Oazy młodzieży w Rzepinie, z czego bardzo się cieszę. Od dziecka interesuje się także pożarnictwem, dlatego też od ponad 2 lat należę do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Kowalowie, gdzie na zbiórkach i ćwiczeniach szkolę się bym w przyszłości mógł wykonywać zawód strażaka.
Ważną rolą w moim życiu jest także posługa jako lektor w Rzepińskiej parafi. W te wakacje postanowiłem się trochę oderwać od normalnego życia. Wybrałem się Więc na Oazę Wakacyjną do Ochotnicy Górnej. To był świetny czas!
Pozdrawiam serdecznie!

 

Joomla templates by a4joomla