2016 05 19 sdm logoZapraszamy młodzież z naszej parafii na wyjazd do Świebodzina 23 lipca na Dni w Diecezjach, które będą wydarzeniem poprzedzającym bezpośrednio Światowe Dni Młodzieży w Krakowie.

Zapraszamy zarówno tych, którzy wybierają się na spotkanie z papieżem Franciszkiem, jak i tych, którzy z różnych przyczyn jechać tam nie mogą. Pomyśl o takim sposobie na zaznaczenie swojej jedności z Bogiem i braćmi.

Pojedziemy autobusem, koszt wyjazdu to ok. 20 złotych. Zgłoszenia przyjmuje ks. Mieczysław. Program wygląda tak:

ROZPOCZĘCIE

16.00 – Wodzirej Szczepan Babiuch – animacje i integracja grupy;(30’);

16.30 - Koncert projektu „BachUs Classic Orchestra” (90’)

• Historia polskiej muzyki – od poważnej do popowej;
  • Nauka poloneza;
  • Muzyka świata.
  • Nawiązanie do innych dni młodzieży: początek Abba Ojcze, koniec Błogosławieni miłosierny.

18.00 – Pokaz tańca ulicznego Hip-Hop Dance w wykonaniu grupy „Wojownicy Krzyża”(20’);

18.20 – przerwa (25’)

18.45 - Przygotowanie do Eucharystii (15’)

19.00 – Eucharystia (90’)

20.30 – przerwa (15’)

20.45 - Koncert uwielbienia: Tymczasowa Formacja Prowizoryczna + Teatr

„Małe Co Nieco”:

• 20 min pieśni;
  • Historia syna marnotrawnego; prezentacja piaskiem
  • Scenka
  • Uwielbienie
  • Wyznanie Jezusa jako Pana i Zbawiciela
  • Wieczór świadectw.

22.30 - Zakończenie i wyjazd do parafii.