1. Dzisiaj przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną – Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania.

2. Spotkanie osób chętnych na wyjazd na ŚDM w poniedziałek o 18.00.

3. Spotkanie dla dorosłych chcących przygotować się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w poniedziałek o godz. 19.00.

4. Zapraszamy na wyjazd Ogólnopolski Młodzieży do Lednicy, który odbędzie się 4 czerwca. Koszt uczestnictwa w spotkaniu to 60 zł. Informacje u ks. Mieczysława.

5. 1 maja młodzieży naszej parafii zostanie udzielony sakrament Bierzmowania z rąk Biskupa diecezji Oruro w Boliwii ks. bpa Krzysztofa Białasika.

6. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania: Piątek - 18.00, Sobota – 13.30.

• czwartek – godz. 18.00 – Msza św. i Adoracja, Krąg biblijny
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych i Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 11.00 – spotkanie ministrantów
  • sobota – godz. 13.00 – Schola
  • sobota – godz. 18.00 – Grupa O. Pio

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.