1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Msza św. odpustowa w Drzeńsku o godz. 12.00.

2. Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia, Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Zachęcamy do skorzystania z ulotek informacyjnych na temat tego dzieła. Przez naszą 9 miesięczną modlitwę, możemy przyczynić się do troski o poczęte życie ludzkie, które jest zagrożone aborcją. Każdy z nas przez tę formę modlitwy może stać się ojcem czy matką duchową dziecka, o swoją modlitwą wesprzeć tych, którzy stają przed trudną decyzją w przyjęciu daru życia. Jutro na mszach wieczornych uroczyście podejmiemy duchową adopcję.

3. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.

• poniedziałek – godz. 18.00 – Spotkanie rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci
  • czwartek – godz. 18.00 – Msza św. i Adoracja, Krąg biblijny
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych i Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 11.00 – spotkanie ministrantów
  • sobota – godz. 13.00 – Schola
  • sobota – godz. 13.30 – spotkanie przygotowujących się do Bierzmowania

5. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

6. W przyszłą niedzielę PZC będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

7. Dzisiaj zbiórka do puszek na działalność charytatywną diecezjalnej Caritas.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.