1.Niebo pochyla się nad ziemią, niosąc Dobrą Nowinę, która jest zbawienia. Niech uroczystość Bożego Narodzenia rozpala serca miłością i skłania do refleksji nad wielką tajemnicą, kiedy to Słowo stało się ciałem i zamieszkało między nami. Z głębi serca życzymy, aby miłość, dobroć i pełnia Chrystusowego błogosławieństwa wpisały się zarówno w świąteczny czas jak i wszystkie dni 2016 roku.

2. W dzień świąt Bożego Narodzenia Msze św. będą odprawiane w Dużym Kościele o gdz.11.00 a w Małym Kościele o godz. 10.00. 12.00 i 19.00, w kościołach filialnych jak w każdą niedzielę.

3. W sobotę drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – św. Szczepana – pierwszego męczennika. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Taca z drugiego dnia świąt przeznaczona będzie na KUL.

4. W niedzielę uroczystość Świętej Rodziny. Uroczysta Msza św. Odpustowa w Gajcu o godz. 12.00.

5. W niedzielę rozpoczniemy wizytę duszpasterską, czyli kolędę:

• 27.XII - niedziela - godz. 15.00 - Gajec
  • 28.XII – poniedziałek – godz. 10.00 - Lubiechnia Wielka
  • 28.XII – poniedziałek – godz. 15.00 – Drzeńsko
  • 29.XII – wtorek – godz. 10.00 – Lubiechnia M, Rzepinek, Nowy Młyn i ul. Leśna
  • 29.XII – wtorek – godz. 15.00 – Starościn
  • 30.XII – środa – godz. 10.00 – ul. Kilińskiego, Partyzantów, Łąkowa, Ogrodowa i Akacjowa
  • 30.XII – środa – godz. 15.00 – ul. Moniuszki i Chopina

Podczas kolędy będą rozdawane koperty na Seminarium Duchowne. Ofiary w nich można składać na tacę lub w kancelarii parafialnej.

6. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.