1.Dzisiaj II niedziela Adwentu. Zapraszamy na roraty w Małym Kościele na godz. 17.00, w Dużym Kościele na godz. 18.00.

2 Spotkania grup w tym tygodniu:

• wtorek – godz. 18.00 – Msza święta w intencji rodzin Rodziców modlących się na różańcu za dzieci z odnowieniem aktu zawierzenia
  • czwartek – godz. 18.00 – Msza św. i Adoracja, Krąg Biblijny
  • piątek – godz. 18,00 - Oaza i spotkanie dla kandydatów przed Bierzmowaniem
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych i Podwórkowe Kółko Różańcowe
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci
  • sobota – godz. 13.00 – Schola

3. W poniedziałek i wtorek o godz. 19,00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.

4. We wtorek obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Od godziny 12.00 do 13.00 jest GODZINA ŁASKI. Zachęcamy w tym czasie do modlitwy w domach lub nawiedzenia Dużego Kościoła. Msze św. w Małym Kościele o godz. 10.00 i 17.00 a w Dużym o godz. 7.00 i 18.00.

5. W czwartek w ZSO przeprowadzona zostanie akcja MIKOŁAJ DLA AFRYKI. Zapraszamy od 8.00 do 14.00 na kawę, ciasto z których dochód przeznaczony jest na wsparcie afrykańskich dzieci. Możemy włączyć się w to dzieło, piekąc ciasta i przynosząc je w środę na Mszę wieczorną do zakrystii lub na plebanię. Chętne osoby do wypieków prosimy by zgłaszały się dziś w zakrystii.

6. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

7. Są już rozprowadzane świece Caritas na stół wigilijny: koszt; mała świeca 5 zł a duża 12 zł. Jak co roku możemy wesprzeć potrzebujące rodziny z naszej parafii, dzieląc się z nimi artykułami spożywczymi, które w piątek i sobotę wolontariusze Caritas, będą zbierali w sklepach: Biedronka, Lewiatan.

8. Są już roznoszone opłatki przez scholę i ministrantów naszej parafii. Złożone ofiary przy tej okazji w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej będą przeznaczone na dalsze remonty kościołów. Za ofiary już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać.

9.W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

10. Biblioteka parafialna czynna jest w poniedziałek i czwartek od 17.00 do 18.00. Zachęcamy także do kupna i czytania prasy katolickiej.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.