1.Dzisiaj I niedziela Adwentu – rozpoczynamy czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. W naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Witamy Ojców Rekolekcjonistów ze zgromadzenia Księży Sercanów.

2 Spotkania grup w tym tygodniu:

• czwartek – godz. 18.00 – Msza św. i Adoracja
  • piątek – godz. 18,00 - Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych i Podwórkowe Kółko Różańcowe
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci
  • sobota – godz. 13.00 – Schola
  • sobota - godz. 17.00 – Żywy Różaniec

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedziny chorych.

4. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

5. Są już rozprowadzane świece Caritas na stół wigilijny: koszt; mała świeca 5 zł a duża 12 zł.

6. Są już roznoszone opłatki przez scholę i ministrantów naszej parafii. Złożone ofiary przy tej okazji w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej będą przeznaczone na dalsze remonty kościołów. Za ofiary już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać,

7. Biblioteka parafialna czynna jest w poniedziałek i czwartek od 17.00 do 18.00. Zachęcamy także do kupna i czytania prasy katolickiej.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.