1. Dzisiaj przeżywamy XXXI niedzielę zwykłą – Uroczystość Wszystkich Świętych.

• czwartek – godz. 18.00 – Msza święta i Krąg Biblijny
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci
  • sobota – godz. 13.00 – Schola
  • sobota – godz. 18.00 – Żywy Różaniec

3. 2 listopada Dzień Zaduszny – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Porządek Mszy św. w tym dniu będzie następujący.

• Duży Kościół – godz. 7.00, 11.00 i 18.00
  • Mały Kościół – godz. 10.00 i 19.00
  • Lubiechnia M. Gajec i Starościn – godz. 17.00
  • Drzeńsko, Lubiechnia W. – godz. 18.00

4. Miesiąc listopad jest poświęcony modlitwie za zmarłych. Na Mszach św. wieczornych modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach. W dniach od 1do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących, odwiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych.

5. We wtorek św. Huberta – uroczystość odpustowa w Starościnie. Uroczysta Msza św. w Starościnie będzie odprawiona o godz. 16. 30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszami św.. W piątek od godz. 8.00 odwiedzimy chorych.

7. W sobotę na Mszy św. o godz. 18.00 w Dużym Kościele modlić się będziemy w intencji Ks. Antoniego z racji jego imienin.

8. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona wspierających ubogich.

9. W przyszłą niedzielę przypada dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie.

10. Biblioteka parafialna czynna jest w poniedziałek i czwartek od 17.00 do 18.00. Zachęcamy także do kupna i czytania prasy katolickiej.

11. Zespół Szkół Ogólnokształcących zaprasza mieszkańców gminy Rzepin na otwarcie wystawy dotyczących Sybiraków. Uroczyste otwarcie będzie 5 listopada o godz. 18.00 w Domu Kultury.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.