1. Dzisiaj przeżywamy XXVIII niedzielę zwykłą.

• poniedziałek – godz. 17.30 – Caritas -DK
  • czwartek – godz. 18.00 – Msza święta i Krąg Biblijny
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci
  • sobota – godz. 13.00 – Schola

3. W środę 14 października – Dzień Edukacji. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach i wychowawcach.

4. W Dużym Kościele Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz.17.30 a w Małym Kościele o godz. 18.30 Dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku na różaniec do małego kościoła na godzinę 17.00

5. Dzisiaj zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik pontyfikatu Jana Pawła II wspierający uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin

6. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

7. Dzisiaj uroczystość odpustowa w Lubiechni Wielkiej. Uroczysta Msza św. z procesją wokół kościoła będzie odprawiona o godz. 13.00.

8. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

9. Zapraszamy na wyjazd w najbliższą sobotę do Seminarium do Paradyża na Akatyst ku czci NMP, zapisy do środy, koszt 15 zł.

10. W przyszłą niedzielę początek Tygodnia Misyjnego. Taca przeznaczona na działalność misyjną Kościoła.

11. Biblioteka parafialna czynna jest w poniedziałek i czwartek od 17.00 do 18.00. Zachęcamy także do kupna i lektury prasy katolickiej. Są do nabycia tygodniki: Niedziela, Gość Niedzielny oraz Idziemy. Są one z pewnością źródłem wielu ważnych informacji z życia Kościoła w Polsce i na świecie oraz komentarzy dla bieżących spraw. Chciejmy przez dobrą katolicką prasę pogłębiać naszą wiarę, wiedzę oraz kształtować świadomość współodpowiedzialności za dobro jakim jest Kościół i Polska.

12. Można nabyć kalendarz na rok 2016 związany z naszą diecezją. Koszt 5zł.

13. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.