1. Dzisiaj przeżywamy XXVII niedzielę zwykłą.

2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 nauki przed chrztem.

• czwartek – godz. 18.00 – Msza święta i Krąg Biblijny
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza, Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas III gim. i z I średniej
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci
  • sobota – godz. 13.00 – Schola
  • sobota – godz. 18.30 – Żywy Różaniec

4. W Dużym Kościele Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz.17.30 a w Małym Kościele o godz. 18.30 Dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku na różaniec do małego kościoła na godzinę 17.00

5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik pontyfikatu Jana Pawła II wspierający uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin

6. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

7. W przyszłą niedzielę uroczystość odpustowa w Lubiechni Wielkiej. Uroczysta Msza św. z procesją wokół kościoła będzie odprawiona o godz. 13.00.

8. Diecezjalna Caritas zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w akcji „Podaruj ciepło na zimę”. Polega ona na zbieraniu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dzięki takim akcjom organizowanych w parafiach mieszkańcy mają możliwość pozbycia się zbędnych sprzętów elektrycznych (takich jak pralki, lodówki, telewizory, odkurzacze, komputery, radia, elektronarzędzia, itd.) i w ten sposób pomóc innym przetrwać zimę. Sprzęt, który pragniemy pozbyć się przynosimy na plebanię do 5.10.

9. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

10. Biblioteka parafialna czynna jest w poniedziałek i czwartek od 17.00 do 18.00. Zachęcamy także do kupna i lektury prasy katolickiej.

11. Można nabyć kalendarz na rok 2016 związany z naszą diecezją. Koszt 5zł.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.